Biegnij do ortopedy w Radzyminie

Warto skorzystać z konsultacji ortopedycznej jeśli od dłuższego czasu odczuwamy ból układu narządu ruchu np. kręgosłupa, doznaliśmy jakiegoś urazu (zwichnięcia, złamania, czy skręcenia kości), cierpimy na osteoporozę lub wady postawy. Zespół Centrum Medycznego Radzymin zaprasza na zapisy do specjalisty. Nie warto zwlekać.

Lekarz ortopeda zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób bądź urazów, które są związane z narządem ruchu. Ortopedia obejmuje nie tylko dolegliwości wynikające z nieprawidłowego funkcjonowania układu szkieletowego (bez kości czaszki), ale dotyczy też wszelkich zaburzeń w obrębie więzadeł, stawów, mięśni, ścięgien czy nerwów.
Warto wybrać się do ortopedy na „przegląd” raz na jakiś czas – nawet gdy nic nas nie boli.
Ortopeda jest specjalistą, który nie tylko pomaga doraźnie przy problemach z narządem ruchu. Kieruje także na rehabilitację i inne zabiegi (w tym fizjoterapię) łagodzące dolegliwości.
Kiedy trzeba pójść do ortopedy? Zaniepokoić cię powinien ból kręgosłupa, który trwa około 2 tygodni i co jakiś czas powraca. Lekarz przebada i postawi diagnozę. A poza tym przepisze odpowiednie leczenie. Leczenie kręgosłupa nie zawsze przynosi odpowiednie efekty. Niektóre jego schorzenia nie dają się po prostu wyleczyć. Można jednak złagodzić ich przebieg i zahamować rozwój. Bóle pleców często jednak bywają lekceważone, co jest błędnym nawykiem. Dużo osób wychodzi z przekonania, że „samo przejdzie”. Warto skonsultować się z lekarzem i wykluczyć poważne schorzenie, mogące być przyczyną silnego bólu pleców.
W przypadku dzieci warto poza obowiązkową wizytą u ortopedy, gdy maluch skończy kilka tygodni – odwiedzić tego specjalistę również wówczas, gdy pociecha już raczkuje, czyli około 8 miesiąca życia oraz gdy już pewnie chodzi (po pierwszym roku życia).
Centrum Medyczne im. Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Radzyminie z uwagi na komfort pacjentów prosi o wcześniejszą rezerwację terminów wizyt u specjalistów – liczba miejsc jest ograniczona!
Zapisów można dokonywać osobiście w rejestracji, pod telefonicznie pod numerami telefonów: 22 7607 200 lub za pośrednictwem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://cmradzymin.pl/profilaktyka-1/soboty-z-naszym-centrum-medycznym