Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego

Poszukujemy świadków wypadku drogowego, do którego doszło 7 maja 2020 roku w miejscowości Zielonka na skrzyżowaniu ulic Poniatowskiego i Południowej, gdzie kierująca samochodem marki Toyota zderzyła się z kierującym motocyklem marki BMW mężczyzną, który po uderzeniu przemieścił się przeciwległy pas jezdni z zderzył się z jadącym pojazdem marki Hyundai. Kierujący motocyklem mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń ciała poniósł śmierć na miejscu. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Wydział Dochodzeniowo – Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Wołominie prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego zaistniałego w dniu 7 maja 2020 roku w miejscowości Zielonka na skrzyżowaniu ulic Poniatowskiego i Południowej, gdzie kierująca samochodem marki Toyota zderzyła się z kierującym motocyklem marki BMW mężczyzną, który po uderzeniu przemieścił się przeciwległy pas jezdni z zderzył się z jadącym pojazdem marki Hyundai. Kierujący motocyklem mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń ciała poniósł śmierć na miejscu.

Wszystkie osoby będące naocznymi świadkami wypadku proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP Wołomin ul. Wileńska 43a, 05-200 Wołomin tel. 47 724 72 59 lub (22) 776-20-21.

ts