I miejsce drużyny karateków z Zielonki na Mistrzostwach Mazowsza

Karatecy z Zielonki osiągnęli wielki sukces - I miejsce w końcowej klasyfikacji drużynowej. Zawodnicy rywalizowali w obiektach Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Warszawskiego, w ramach Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Kyokushin 2021. Hala sportowa była miejscem walki o trofea dla zawodników z 26 klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate.


Wspaniała forma i waleczna postawa karateków dały tego dnia 20 medali Klubowi Sportów Walki KYOKUSHIN i I miejsce w końcowej klasyfikacji drużynowej. Sędziami turniejowymi, reprezentującymi Zielonkę, byli senpai Piotr Karbownik, Bogdan Malinowski i Jakub Nejfeld.
Tytuły mistrzów Mazowsza w konkurencji walk kumite wywalczyli: Agnieszka Kulczycka i Julia Stępniewska, Anna Stankiewicz, Gabrysia Majewska, Krystian Tyszko, Krzesimir Karbownik, Karol Narożniak, Jakub Malinowski, Bartosz Kazimierczak oraz Igor Gawrysiuk, którzy w swoich kategoriach wagowych zwyciężali zawodników z Piaseczna, Ostrowi Mazowieckiej, Warszawy, Konstancina, Radzymina, Mińska Mazowieckiego, Ostrołęki i Józefowa.
Wicemistrzami Mazowsza zostali: Oliwia Atłas, Klaudia Czarnecka, Mateusz Leśniczak, a brązowy medal zdobyła Zuzia Nejfeld. A już za dwa tygodnie reprezentanci KSW KYOKUSHIN wezmą udział Mistrzostwach Makroregionu, które będą ostateczną kwalifikacją do Mistrzostw Polski i Europy. Więcej informacji i zdjęcia z turnieju na stronie www.kswkyokushin.pl