„Cudowna terapia” w Markach

Studio kultury i Sztuki Agencja Artystyczno koncertowa Artex i MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne zapraszają na spektakl „Cudowna terapia”

4 października, godzina 17.00
Mareckie Centrum Edukacyjni-Rekreacyjne, ul. Wspólna 40-42
Bilety kasa MCER - Tel. 22 100 23 41
Bilety przez internet: kupbilecik.pl, biletyna.pl
Bilety grupowe i informacja Tel: 515 400 723
Link do zakupu biletów przez internet:
http://kbq.pl/47226

 

Fabuła:

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło?

Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera „Cudowna terapia”. Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.
Cudowna Terapia obsada (wymiennie):
• Joanna Dorek: Dominika Ostałowska/ Joanna Trzeepiecińska/ Olga Bończyk
• Walenty Dorek : Dariusz Kordek/ Marcin Kwaśny
• Terapeuta: Andrzej Młynarczyk/ Artur Pontek/ Dariusz Taraszkiewicz