Ograniczenia na wołomińskim basenie

W związku z wprowadzeniem tzw. "żółtej strefy " na terenie całego kraju , Pływalnia Wołomin informuje, że od dnia 10 października na Pływalni OSiR "Huragan" w Wołominie obowiązuje limit osób jednocześnie korzystających z pływalni - 114 osób.

W strefie odnowy biologicznej nadal obowiązują ograniczenia:
• 3 osoby w każdej saunie suchej
• 3 osoby w grocie solnej
• Sauna parowa nieczynna
• Studnia lodowa jedna osoba
Na teren obiektu może wejść wyłącznie osoba zdrowa, która nie wykazuje objawów chorobowych takich jak : gorączka , kaszel, duszności oraz bez objawów jakiejkolwiek ostrej infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych , nie przebywająca na kwarantannie lub izolacji domowej oraz nie zamieszkująca z osobami przebywającymi na kwarantannie bądź objętych izolacją domową.
Wszystkie osoby przebywające na terenie Pływalni OSiR „Huragan” w Wołominie mają obowiązek zakrywania ust i nosa, w szczególności przy pomocy odzieży lub ich części, maski, maseczki albo przyłbicy. Osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w przebieralni, z której należy bezpośrednio udać się pod natrysk i poprzez brodzik przejść do basenu. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu przebieralni.
Przed wejściem i po wyjściu z pływalni KAŻDY klient jest zobowiązany do dezynfekcji rąk.
Bezpośrednio przed kasą/szatnią może znajdować się jedna osoba.
Zaleca się ograniczenie pobytu w obiekcie do czasu kąpieli w basenie i przebrania się.
Stojąc w kolejce przed wejściem, w szatni, przebieralni, toaletach, natryskach, itp. należy zachować minimum 1,5 metrowy dystans.