Radzymin SMS

Każdy może być informowany na bieżąco o tym, co dzieję się w okolicy. Otrzymywać na telefon powiadomienia o gminnych wydarzeniach, imprezach kulturalnych i sprawach urzędowych, takich jak utrudnienia w ruchu, wyłożenia projektów planów miejscowych, konsultacje społeczne, zmiany w pracy urzędu czy gminnym rozkładzie jazdy. A wszystko to za pośrednictwem wiadomości SMS!

Aby otrzymywać powiadomienia i informacje z Gminy Radzymin, wystarczy wypełnić krótki formularz on-line, w którym należy:
• wpisać numer telefonu, na który mają przychodzić gminne wiadomości SMS
• wybrać jedną z trzech kategorii:
1. Wszystkie wiadomości
2. Tylko wydarzenia i rekreacja
3. Tylko administracja i alerty
• zaznaczyć checkbox o treści: „Zapisuje się do serwisu Radzymin SMS i chcę otrzymywać powiadomienia z Gminy Radzymin”
• W celu weryfikacji należy podać słownie wynik prostego działania matematycznego, o jaki system Państwa poprosi.
Formularz do pobrania na stronie https://bip.radzymin.pl/artykul/622/3001/radzymin-sms-formularz-zapisu
W ciągu 24 godzin od rejestracji numer telefonu zostanie dodany do bazy Radzymin SMS i od tej chwili regularnie będzie się otrzymywać informacje z Gminy Radzymin.
Korzystanie z powiadomień Radzymin SMS jest całkowicie bezpłatne.
Kategorie powiadomień SMS
Dla wygody powiadomienia Radzymin SMS zostały podzielone na dwa rodzaje tematów:
• Wydarzenia i rekreacja – powiadomienia dotyczące imprez kulturalnych, koncertów, obchodów, pikników, wydarzeń sportowych i rekreacyjnych, itp.
• Administracja i alerty – powiadomienia o ważnych sprawach z zakresu pracy urzędu i jednostek organizacyjnych gminy, utrudnieniach w ruchu drogowym, wyłożeniach projektów MPZP, konsultacjach społecznych, gminnych rozkładach jazdy, itp., a także ostrzeżenia o zagrożeniach.
Można zapisać się na wszystkie wiadomości SMS lub tylko z jednej z powyższych kategorii – w tym celu należy zaznaczyć odpowiedni checkbox w formularzu.
W każdej chwili można zrezygnować z otrzymywanie powiadomień za pośrednictwem tego samego formularza. Wystarczy wpisać numer telefonu, a następnie kliknąć w checkbox: „Rezygnuję z otrzymywania powiadomień z Gminy Radzymin". Podany numer telefonu zostanie wykasowany z bazy Radzymin SMS.
Więcej informacji: Milena Stańczak-Wyszyńska
t: 22 667 68 50 k: 503 599 763 e: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.